Jarní prázdniny 2016 -  hory a lyže nebo koně?

Pololetní, Jarní, podzimní a velikonoční prázdniny u koní

Nabízíme možnost jezdeckých výcvikových programů pro děti během prázdnin, a to nejen pro region Vysočina, kde se Zámecký statek nachází, ale i pro ostatní regiony ČR. Rádi uvítáme i nováčky, děti od 6 do 18let, z Čech a Moravy.

 

Výuka jízdy na koni pro začátečníky i pokročilé. Program je koncipován jako jezdecký kurz pro začátečníky i pokročilé. Děti se s koňmi seznámí nebo si prohloubí své dovednosti. K výcviku začátečníků máme k dispozici krytou i venkovní jízdárnu. Jezdíme ve skupinách na jízdárně nebo v terénu. Také zde probíhá výcvik - nacvičování cvalu, splynutí s koněm, rovnováha, těžiště apod. V případě špatného počasí zde můžeme třeba nacvičovat gymnastiku na koni, která je výbornou metodou nácviku rovnováhy. Navíc si děti užijí při gymnastice hodně legrace.

 

Ubytování poskytujeme v nové ubytovně Zámeckého statku. Strava pětkrát denně. Na turnus se přijímá maximálně patnáct účastníků (k dispozici 13 koní od poníků až po sportovní). Mimo ježdění na jízdárně i po okolí je zajištěn zajímavý táborový program, hry a další zábava:možnost zimních hrátek, relaxaci u videa, zábavu na gymnastických podložkách nebo výtvarné činnosti - výrobky z kůže, soutěže a hry.

Přihlášky a další informace na e-mailové adrese svobodny.statek@seznam.cz